Zajęcia wspinaczkowe dla początkujących

Chcesz zacząć przygodę ze wspinaniem, ale nie wiesz, od czego zacząć? Nie wiesz, jak przygotować się do pierwszego treningu, ani co ze sobą zabrać? Nie stresuj się! Nasi doświadczeni instruktorzy pokażą Ci krok po kroku jak stawiać pierwsze kroki w świecie wspinaczki.

Trening wspinaczkowy dla początkujących w VOLT Boulderownia

Szukasz miejsca, w którym poczujesz adrenalinę, pokonasz swoje granice i poczujesz się częścią zgranej społeczności? VOLT Boulderownia to coś więcej niż zwykła siłownia wspinaczkowa! To wyjątkowa przestrzeń w sercu miasta, stworzona z myślą o wszystkich miłośnikach wspinaczki i aktywnego spędzania czasu.

Dlaczego warto wybrać VOLT Boulderownię?

  • Doświadczeni instruktorzy pełni pasji i miłości do sportu: Nasi instruktorzy to nie tylko fachowcy, ale również zapaleni wspinacze, którzy chętnie podzielą się z Tobą swoją wiedzą i zarażą Cię entuzjazmem do tego sportu. Otrzymasz fachową pomoc i wskazówki, które pomogą Ci rozwijać swoje umiejętności oraz pokonywać kolejne wyzwania.
  • Pomocni instruktorzy, którzy powiedzą co, jak i dlaczego warto robić: Nasi doświadczeni instruktorzy wprowadzą Cię w świat wspinaczki boulderowej, wyjaśnią zasady bezpieczeństwa i pomogą Ci dobrać odpowiednie trasy do Twojego poziomu zaawansowania, wyjaśnią zasady bezpieczeństwa i pomogą Ci dobrać odpowiednie trasy do Twojego poziomu zaawansowania.
  • Bezpieczna przestrzeń: Dbamy o to, abyś mógł w pełni skupić się na wspinaczce bez obaw o swoje bezpieczeństwo. Nasza boulderownia jest wyposażona w najwyższej jakości maty asekuracyjne i nowoczesny sprzęt, a nasi instruktorzy stale nadzorują przebieg treningów.
  • Świetne wyposażenie: Do dyspozycji klientów przygotowaliśmy ponad 100 boulderów o różnym stopniu trudności, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie niezależnie od poziomu zaawansowania. 
  • Przyjazna i luźna atmosfera: W VOLT Boulderowni panuje wyjątkowa atmosfera życzliwości i wzajemnego wsparcia. To idealne miejsce na poznanie nowych ludzi, nawiązanie przyjaźni i wspólną zabawę.
  • Pyszna kawa w naszej kawiarence i miejsce na pracę zdalną między treningami: Po intensywnym treningu możesz zrelaksować się w naszej kawiarence przy filiżance pysznej kawy. Mamy również wygodne miejsce do pracy zdalnej, gdzie możesz połączyć przyjemne z pożytecznym.

Co zabrać na ściankę?

Zastanawiasz się co osoba początkująca powinna zabrać na zajęcia wspinaczkowe dla początkujących? Do torby sportowej spakuj m.in.:

  • Wygodne obuwie sportowe – nie musisz od razu kupować specjalistycznego obuwia wspinaczkowego. Możesz zacząć wspinać się w swoich butach sportowych lub wypożyczyć buty idealne do wspinaczki na miejscu.
  • Strój sportowy – pamiętaj, aby nie był on zbyt luźny ani zbyt obcisły, powinien nie krępować Twoich ruchów. Wybierz wygodną koszulkę i spodenki lub dresy. Aby uniknąć podrażnień i otarć, możesz postawić na spodnie z długą nogawką.
  • Zabierz ze sobą butelkę wody
  • Możesz zabrać ze sobą również przybory i akcesoria łazienkowe, aby po skończonym treningu wziąć prysznic. 

Zajęcia grupowe / group classes

Pomagamy w zorganizowaniu grupy lub znalezieniu miejsca w już istniejącej sekcji.
EN: If you are looking for group classes don’t hesitate to contact us! We can help you to find a place in an existing group or we will do our best to create a new group for you

Zajęcia dla firm / company events

Oferujemy zajęcia w ramach wyjścia integracyjnego lub regularne treningi firmowe. Oferta dostępna po kontakcie mailowym
EN: We offer classes as part of a team building meeting but also regular company trainings. The offer is available after email contact

Zajęcia dla szkół / classes for schools

W ramach wyjścia klasowego lub regularne zajęcia wf prowadzone są przez naszych instruktorów. W celu poznania oferty prosimy o kontakt
EN: We can organize a lesson in bouldering as a part of a school trip but also we can offer regular sport classes. In order to know the offer please contact us

Zajęcia indywidualne / individual classes

Jeśli szukacie instruktora, znajdziemy go dla Was wśród najlepszych i najbardziej doświadczonych instruktorów w Warszawie!
EN: If you're looking for an instructor for individual classes, we can contact you with the best and most experienced instructors in Warsaw!

Doskonalenie swoich umiejętności i nowe znajomości!

Trening wspinaczkowy dla początkujących to świetna forma doskonalenia swoich umiejętności. Jednak to nie wszystko! Podczas zajęć grupowych masz szansę poznać wspaniałą grupę ludzi, która kocha wspinaczkę tak samo jak ty!

Zajęcia dla początkujących zaprojektowane są tak, aby ekscytacja pomagała pokonywać wyzwania, jakie każdemu z nas stawia wspinaczka. 

Nasze lokalizacje:

Zarezerwuj termin
Co zabrać na ściankę wspinaczkową

Szatnie

Obiekt wyposażony jest w szatnie, prysznice i strefę do odpoczynku
EN: Boulder Gym is equipped with cloakrooms, showers and a chillout zone

Parking

Przy hali znajdują się miejsca do parkowania
EN: Free of charge parking is available

Instruktorzy

Zajęcia z instruktorem możliwe są po wcześniejszym uzgodnieniu
EN: Classes with instructor are possible by prior arrangement

Catering

Na ścianie można zakupić napoje i przekąski
EN: Snacks and drinks can be bought at the reception

volt volt volt 

volt volt volt 

volt volt volt 

boulderownia 

boulderownia 

boulderownia 

voltboulderownia