Ścianka wspinaczkowa Łódź ‒ cennik

Ścianka wspinaczkowa to niezwykła atrakcja zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. To miejsce dla ludzi kochających aktywność fizyczną, a także dla tych, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w świecie wspinaczki. Sprawdź, cennik naszego centrum wspinaczkowego w Łodzi i odwiedź nas już dziś!

Ścianka wspinaczkowa Łódź – najwyższa jakość w najlepszej cenie

Marzysz o nowych przygodach i ekscytujących wyzwaniach? VOLT Bulderownia to miejsce właśnie dla Ciebie! Odkryj w sobie pasję do wspinaczki, poczuj adrenalinę buzującą w żyłach i zmierz się z trasami o różnym stopniu trudności. W VOLT Boulderowni możesz skorzystać z wejść jednorazowych, karnetów lub kart systemowych.

Zajęcia grupowe / group classes

Pomagamy w zorganizowaniu grupy lub znalezieniu miejsca w już istniejącej sekcji.
EN: If you are looking for group classes don’t hesitate to contact us! We can help you to find a place in an existing group or we will do our best to create a new group for you

Zajęcia dla firm / company events

Oferujemy zajęcia w ramach wyjścia integracyjnego lub regularne treningi firmowe. Oferta dostępna po kontakcie mailowym
EN: We offer classes as part of a team building meeting but also regular company trainings. The offer is available after email contact

Zajęcia dla szkół / classes for schools

W ramach wyjścia klasowego lub regularne zajęcia wf prowadzone są przez naszych instruktorów. W celu poznania oferty prosimy o kontakt
EN: We can organize a lesson in bouldering as a part of a school trip but also we can offer regular sport classes. In order to know the offer please contact us

Zajęcia indywidualne / individual classes

Jeśli szukacie instruktora, znajdziemy go dla Was wśród najlepszych i najbardziej doświadczonych instruktorów w Warszawie!
EN: If you're looking for an instructor for individual classes, we can contact you with the best and most experienced instructors in Warsaw!

Ścianka wspinaczkowa w Łodzi – poznaj nasz cennik

Jesteś miłośnikiem wspinaczki i chcesz od razu wykupić większą liczbę wejść? Skorzystaj z karnetu – wybierz opcję dopasowaną do swoich potrzeb!

  • Karnet na 8 wejść Offpeak to koszt 160 zł. Karnet jest ważny przez 60 dni. Możesz skorzystać z niego w dni robocze do godziny 15:00.
  • Karnet na 8 wejść Open to koszt 220 zł. Karnet ważny jest przez 60 dni.
  • Karnet Open 30 dni to koszt 200 zł. W ciągu 30 dni możesz skorzystać z nielimitowanej liczby wejść na ściankę wspinaczkową.
  • Karnet Offpeak 30 dni to koszt 120 zł. W ciągu 30 dni możesz skorzystać z nielimitowanej liczby wejść do godziny 15:00.

Cena wejścia jednorazowego

  • Offpeak (wejście od poniedziałku do piątku do godziny 15:00) w cenie 25 zł
  • Peak + weekend (wejście od poniedziałku do piątku po godzinie 15:00) koszt to 39 zł
  • Family (Dzieci do 12 roku życia) w cenie 25 zł
  • Ulgowy (Przysługuje uczniom i studentom do 26 roku życia za okazaniem ważnej legitymacji) cena to 35 zł
  • Studencki Offpeak (Studenci Uniwersytetu Łódzkiego i Politechniki Łódzkiej od poniedziałku do piątku do godziny 15:00) cena to 20 zł

 

Ścianka wspinaczkowa VOLT Boulderownia na kartę Multisport

Mamy dla Ciebie wspaniałą wiadomość! Ścianka wspinaczkowa Łódź VOLT Bulderownia honoruje karty systemowe Multisport. VOLT Boulderownia akceptuje karty MultiSport plus, MultiSport kids, MultiSport student oraz MultiSport senior. Korzystając z karty multisport na ściance wspinaczkowej Łódź, dopłacasz jedynie 12 zł. 

Honorujemy również karty systemowe Fitprofit, Medicover Sport i PZU Sport. Dodatkowo w naszym centrum wspinaczkowym możesz wypożyczyć buty wspinaczkowe w rozmiarze od 35 do 45 oraz worek boulderowy z magnezją. Zrób sobie prezent i odwiedź nas już dziś!

Jesteś gotowy na ekscytującą dawkę ćwiczeń fizycznych i wspaniałą przygodę? Nie zwlekaj!

Zarezerwuj termin

volt volt volt 

volt volt volt 

volt volt volt 

boulderownia 

boulderownia 

boulderownia 

voltboulderownia

Adres VOLT Bulderownia

ul. Zawodzie 16, Warszawa

ul. Siedlecka 3a, Łódź

Sprawdź jak dojechać

Ściana wspinaczkowa Warszawa

Ściana wspinaczkowa Łódź

Godziny otwarcia

Poniedziałek – piątek 8-23

Sobota – niedziela 9-22

Kontakt

+48 500 233 922 - Warszawa

+48 518 818 622 - Łódź

voltboulderownia@gmail.com

© 2024 Boulder Projekt sp. z o.o.