ścianka wspinaczkowa łódź ścianka wspinaczkowa łódź ścianka wspinaczkowa łódź ścianka wspinaczkowa łódź ścianka wspinaczkowa łódź 
volt boulderownia
Ścianka wspinaczkowa Łódź

Boulderownia VOLT w Łodzi – czym jest bouldering / buldering?

Najlepsza boulderownia w Łodzi to właśnie VOLT. Bouldering, to forma wspinaczki sportowej polegająca na pokonywaniu ściany do wysokości 4,5 metra bez asekuracji w postaci liny, ale z zabezpieczeniem w postaci materaców, którymi wyłożona jest podłoga w pobliżu ściany. Buldering stał się wyjątkowo popularny od momentu debiutu na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio w 2020 roku.

Bouldering w Łodzi przyciąga zarówno najmłodszych, którzy odkrywają radość i wyzwania wspinaczki, jak i dorosłych, którzy szukają aktywnego sposobu na spędzenie czasu wolnego. To nie tylko sport, ale również świetny sposób na poprawę kondycji fizycznej, koordynacji oraz umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach i podejmowaniu decyzji.

Sprawdź również: Ścianka wspinaczkowa dla dzieci i młodzieży Łódź

Ścianka wspinaczkowa Boulderownia VOLT w Łodzi – gdzie dokładnie możesz nas znaleźć?

Centrum wspinaczkowe VOLT Boulderownia w Łodzi, gdzie spotkasz wielu doświadczonych trenerów wspinaczki sportowej, którzy zarażają entuzjazmem do tego sportu, zostało zlokalizowane w centrum Polski. Boulderownia VOLT w Łodzi mieści się przy ul. Siedleckiej 3a. Niedaleko parku Podolskiego oraz ulic płk. Jana Kilińskiego i gen. Jarosława Dąbrowskiego. 

Ścianka wspinaczkowa volt boulderownia
Łódź ścianka

Ścianka wspinaczkowa Łódź

Szukasz nowych atrakcji sportowych, a może idealnego miejsca na trening? Boulderownia to miejsce właśnie dla Ciebie! Ścianka wspinaczkowa to wspaniała aktywność zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych, którzy kochają wspinaczkę lub chcą popracować nad swoją kondycją fizyczną. Ściana wspinaczkowa Boulderownia VOLT w Łodzi to miejsce stworzone przez ludzi pełnych pasji i miłości do wspinaczki tak dla osób chcących rozpocząć przygodę sportową ze wspinaniem, jak i dla doświadczonych wspinaczkowych wyjadaczy. 

Zajęcia grupowe

Pomagamy w zorganizowaniu grupy lub znalezieniu miejsca w już istniejącej sekcji.

Zajęcia dla firm

Oferujemy zajęcia w ramach wyjścia integracyjnego lub regularne treningi firmowe. Oferta dostępna po kontakcie mailowym

Zajęcia dla szkół

W ramach wyjścia klasowego lub regularne zajęcia wf prowadzone są przez naszych instruktorów. W celu poznania oferty prosimy o kontakt

Zajęcia indywidualne

Jeśli szukacie instruktora, znajdziemy go dla Was wśród najlepszych i najbardziej doświadczonych instruktorów w Warszawie!

Zajęcia jogi

Joga to zajęcia, które łączą ćwiczenia fizyczne z wyciszeniem umysłu.

Półkolonie

To propozycja dla wszystkich DZIECIAKÓW w wieku od 7 do 14 lat, które już się wspinają lub dopiero chciałyby zacząć swoją przygodę na ściance wspinaczkowej.

Urodziny

Zorganizuj z nami urodziny na ściance wspinaczkowej!

Wypożyczalnia crash padów

Skorzystaj z usług wypożyczalni crash padów na naszej ściance wspinaczkowej.

VOLT Boulderownia Łódź – co nas wyróżnia?

Zastanawiasz się, którą ścianę wspinaczkową w Łodzi wybrać? VOLT Boulderownia Łódź to miejsce tworzone przez pasjonatów, doświadczonych wspinaczy i zawodników, którzy nieustannie robią wszystko, aby spełnić najwyższe oczekiwania naszych klientów. Nasze centrum wspinaczkowe to idealne miejsce zarówno dla doświadczonych wspinaczy, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności oraz osób początkujących, które stawiają swoje pierwsze kroki w świecie wspinaczki. 

Nasze centrum wspinaczkowe Łódź wyposażone jest w najwyższej jakości panele wspinaczkowe, struktury oraz chwyty, a także zaplecze socjalne: szatnie z prysznicami, kawiarnia czy przestrzeń do pracy. Odwiedź VOLT Łódź, sprawdź nas i przekonaj się sam!

volt boulderownia
Wspinaczka Łódź
volt boulderownia
volt boulderownia

VOLT Ścianka Łódź – idealne miejsce spotkań

Boulderownia to miejsce do wpinania, ale i nawiązywania nowych relacji. Centrum wspinaczkowe VOLT Łódź to miejsce, w którym wraz z przyjaciółmi możesz uprawiać ekscytujący sport, jakim jest wspinaczka, a także wypić pyszną kawę, zjeść obiad czy pracować w naszej strefie do pracy. Bez względu na to, w której dzielnicy Łodzi mieszkasz czy jest to Bałuty, Widzew, Retkinia a może Polesie ścianka jest idealnym miejscem do integracji, przeżywania sportowych emocji i nawiązywania kontaktów z innymi wspinaczami.

Ścianka wspinaczkowa Łódź – nasze wyposażenie

Nasza ściana wspinaczkowa wyposażone jest w ponad 130 boulderów na różnych formacjach. Bouldery są wyposażone w chwyty zejściowe, które umożliwiają bezpieczne zejście ze ścianki. W calu zapewnienia najwyższej jakości wspinania w naszym obiekcie raz w tygodniu przekręcane są chwyty, żeby nasi klienci wciąż mogli rozwiązywać nowe problemy (pokonywać inne sekwencje chwytów, wykonywać inne sekwencje ruchów).

Co więcej, w naszym obiekcie wspinaczkowym VOLT w Łodzi znajdziesz campus, ścianę systemową, chwytotablice i małą siłownię. W naszym centrum wspinaczkowym VOLT Łódź znajdziesz wszystko, co niezbędne do treningu i wspinaczki, a po zakończeniu wspinania, w naszej kawiarni zjesz pyszny lunch. Centrum wspinaczkowe wypełnia przyjazna atmosfera, aby każdy mógł czuć się komfortowo w naszej przestrzeni. 

volt boulderownia
Ścianka wspinaczkowa volt boulderownia

Bulderownia - Cennik

    Wejście jednorazowe

    Offpeak

    25 zł

    pn-pt do 15:00

    Peak + weekend

    39 zł

    pn-pt po 15:00

    Family

    25 zł

    Dzieci do 12 roku życia

    Ulgowy

    35 zł

    Uczniowie i studenci do 26 roku życia po okazaniu ważnej legitymacji

    Studencki Offpeak

    20 zł

    Studenci UŁ i PŁ od pn do pt do 15:00

    Karnety

    Karnet 8 wejść Offpeak

    160 zł

    8 wejść do 15 w dni robocze, ważny przez 60 dni

    Karnet 8 wejść Open

    220 zł

    8 wejść, ważny przez 60 dni

    Karnet Open 30 dni

    200 zł

    nielimitowana liczba wejść przez 30 dni

    Karnet Offpeak 30 dni

    120 zł

    nielimitowana liczba wejść do 15 w dni robocze przez 30 dni

    Karty systemowe

    Fitprofit

    bez dopłaty

    Medicover Sport

    12 zł

    PZU sport

    bez dopłaty

    Multisport

    12 zł

    akceptujemy karty: MultiSport plus, MultiSport kids, MultiSport student, MultiSport senior.

    Możesz wypożyczyć na miejscu

    Buty wspinaczkowe (rozmiary od 35 do 45)

    10 zł

    Worek boulderowy z magnezją

    7 zł

    Boulderownia Łódź – jak zacząć swoją przygodę ze wspinaniem?

    Boulderownia Łódź to doskonałe miejsce, aby rozpocząć przygodę ze wspinaczką. W każdy piątek o godzinie 18:00 organizowane są zajęcia, które wprowadzą Cię w świat boulderingu, a profesjonalny trener odpowie na wszystkie Twoje pytania i zadba o Twoje bezpieczeństwo.

    Podczas tych zajęć instruktor nie tylko opowie o samej dyscyplinie, ale także przekaże niezbędne informacje osobom rozpoczynającym trenowanie boulderingu. Przygotuj strój sportowy, odpowiednie obuwie i dołącz do nas. Na pierwsze zajęcia nie musisz mieć butów wspinaczkowych – za drobną opłatą możesz je wypożyczyć na naszej ściance, trener zaś poinstruuje Cię, jaki rodzaj i rozmiar wybrać, jeślibyś chciał kupić własne buty.

    Pamiętaj ‒ bouldering to nie tylko sport, ale również sposób na rozwój umiejętności fizycznych, koncentracji i pewności siebie. To również doskonała okazja do poznania nowych ludzi i czerpania radości z aktywności fizycznej.

    Poznaj naszą ofertę

    Wspinanie w naszym centrum wspinaczkowym Boulderownia VOLT Łódź odbywa się jako:

    Wspinaczka dla dzieci w VOLT Łódź – zajęcia z instruktorem

    W naszym centrum wspinaczkowym dostępna jest również oferta zajęć wspinaczkowych dla dzieci. Najmłodsi uczestnicy za zgodą rodziców i pod opieką instruktora mogą rozwijać swoją sprawność fizyczną w naszym centrum wspinaczkowym. 

    W VOLT Boulderownia Łódź znajdziesz najlepszą ścianę wspinaczkową w najniższej cenie. Odwiedź nas już dziś i przekonaj się, jak ekscytująca i satysfakcjonująca może być wspinaczka sportowa!