volt ldzvolt ldzvolt ldzvolt ldzvolt ldz
Ścianka wspinaczkowa Łódź

Ścianka wspinaczkowa Łódź

Szukasz nowych atrakcji sportowych, a może idealnego miejsca na trening? Boulderownia to miejsce właśnie dla Ciebie! Ścianka wspinaczkowa to wspaniała aktywność zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych, którzy kochają wspinaczkę lub chcą popracować nad swoją kondycją fizyczną. Ścianki wspinaczkowe Łódź Boulderownia VOLT to miejsce stworzone przez ludzi pełnych pasji i miłości do wspinaczki dla osób chcących rozpocząć przygodę sportową ze wspinaczką, jak i dla doświadczonych wspinaczkowych wyjadaczy.

Kim jesteśmy?

VOLT Boulderownia LDZ jest obiektem zarówno dla początkujących jak i dla osób regularnie trenujących. Obiekt tworzą pasjonaci, którzy dbają by miejsce spełniło oczekiwania każdego niezależnie od jego poziomu zaawansowania.

voltboulderownia Łódź

Boulderownia Łódź – jak zacząć swoją przygodę ze wspinaczką?

Boulderownia Łódź to doskonałe miejsce, aby rozpocząć przygodę ze wspinaczką. W każdy piątek o godzinie 18:00 organizowane są zajęcia, które wprowadzą Cię w świat boulderingu, a profesjonalny trener odpowie na wszystkie Twoje pytania i zadba o Twoje bezpieczeństwo.

Podczas tych zajęć instruktor nie tylko opowie o samej dyscyplinie, ale także przekaże niezbędne informacje osobom rozpoczynającym trenowanie boulderingu. Przygotuj strój sportowy, odpowiednie obuwie i dołącz do nas w bulderowni w Łodzi.

Na pierwsze zajęcia nie musisz mieć butów wspinaczkowych – za drobną opłatą możesz je wypożyczyć na naszej ściance, trener zaś poinstruuje Cię, jaki rodzaj i rozmiar wybrać, jeślibyś chciał sobie kupić własne buty.

Zajęcia grupowe

Pomagamy w zorganizowaniu grupy lub znalezieniu miejsca w już istniejącej sekcji.
If you are looking for group classes don’t hesitate to contact us! We can help you to find a place in an existing group or we will do our best to create a new group for you

Zajęcia dla firm

Oferujemy zajęcia w ramach wyjścia integracyjnego lub regularne treningi firmowe. Oferta dostępna po kontakcie mailowym.
We offer classes as part of a team building meeting but also regular company trainings. You can also book a table in our café after the class. The offer is available after email contact

Zajęcia dla szkół

W ramach wyjścia klasowego lub regularne zajęcia wf prowadzone są przez naszych instruktorów. W celu poznania oferty prosimy o kontakt.
We can organize a lesson in bouldering as a part of a school trip but also we can offer regular sport classes. In order to know the offer please contact us

Zajęcia indywidualne

Jeśli szukacie instruktora, znajdziemy go dla Was wśród najlepszych i najbardziej doświadczonych instruktorów w Łodzi!
If you're looking for an instructor for individual classes, we can offer you trainings with the best and most experienced instructors in Łódź!

Ścianka wspinaczkowa Łódź – nasze wyposażenie

Nasze ściany wspinaczkowe wyposażone są w ponad 130 boulderów na różnych formacjach. Bouldery są wyposażone w chwyty zejściowe, które umożliwiają bezpieczne zejście ze  ścianki. W calu zapewnienia najwyższej jakości wspinania w naszym obiekcie raz w tygodniu przekręcane są chwyty, żeby nasi klienci wciąż mogli rozwiązywać nowe problemy (pokonywać inne sekwencje chwytów, wykonywać inne sekwencje ruchów).

Co więcej, w naszym obiekcie wspinaczkowym VOLT w Łodzi znajdziesz campus, ścianę systemową, chwytotablice i małą siłownię. W naszym centrum wspinaczkowym VOLT Łódź znajdziesz wszystko, co niezbędne do treningu i wspinaczki, a po zakończeniu wspinaczki, w naszej kawiarni zjesz pyszny lunch. Centrum wspinaczkowe wypełnia przyjazna atmosfera, aby każdy mógł czuć się komfortowo w naszej przestrzeni.

VOLT Ścianka Łódź – idealne miejsce spotkań

Boulderownia to miejsce do wpinania, ale i nawiązywania nowych relacji. Centrum wspinaczkowe VOLT Łódź to miejsce, w którym wraz z przyjaciółmi możesz uprawiać ekscytujący sport, jakim jest wspinaczka, a także wypić pyszną kawę, zjeść obiad czy pracować w naszej strefie do pracy. Bez względu na to, w której dzielnicy Łodzi mieszkasz czy jest to Bałuty, Widzew, Retkinia a może Polesie ścianka jest idealnym miejscem do integracji, przeżywania sportowych emocji i nawiązywania kontaktów z innymi wspinaczami.

voltboulderownia cennik

VOLT Boulderownia Łódź – co nas wyróżnia?

Zastanawiasz się, którą ściankę wspinaczkową w Łodzi wybrać? VOLT Boulderownia Łódź to miejsce tworzone przez pasjonatów, doświadczonych wspinaczy i zawodników, którzy nieustannie robią wszystko, aby spełnić najwyższe oczekiwania naszych klientów. Nasze centrum wspinaczkowe to idealne miejsce zarówno dla doświadczonych wspinaczy, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności oraz osób początkujących, które stawiają swoje pierwsze kroki w świecie wspinaczki.

Nasze centrum wspinaczkowe Łódź wyposażone jest w najwyższej jakości ścianki do wspinania – panele wspinaczkowe, struktury oraz chwyty, a także zaplecze socjalne: szatnie z prysznicami, kawiarnie czy przestrzeń do pracy. Odwiedź ściany wspinaczkowe Łódź VOLT, sprawdź nas i przekonaj się sam!

Bulderownia - Cennik

  Wejście jednorazowe

  Offpeak

  25 zł

  pn-pt do 15:00

  Peak + weekend

  39 zł

  pn-pt po 15:00

  Family

  25 zł

  Dzieci do 12 roku życia

  Ulgowy

  35 zł

  Uczniowie i studenci do 26 roku życia po okazaniu ważnej legitymacji

  Studencki Offpeak

  20 zł

  Studenci UŁ i PŁ od pn do pt do 15:00

  Karnety

  Karnet 8 wejść Offpeak

  160 zł

  8 wejść do 15 w dni robocze, ważny przez 60 dni

  Karnet 8 wejść Open

  220 zł

  8 wejść, ważny przez 60 dni

  Karnet Open 30 dni

  200 zł

  nielimitowana liczba wejść przez 30 dni

  Karnet Offpeak 30 dni

  120 zł

  nielimitowana liczba wejść do 15 w dni robocze przez 30 dni

  Karty systemowe

  Fitprofit

  bez dopłaty

  Medicover Sport

  12 zł

  PZU sport

  bez dopłaty

  Multisport

  12 zł

  akceptujemy karty: MultiSport plus, MultiSport kids, MultiSport student, MultiSport senior.

  Możesz wypożyczyć na miejscu

  Buty wspinaczkowe (rozmiary od 35 do 45)

  10 zł

  Worek boulderowy z magnezją

  7 zł

  Ścianka wspinaczkowa Boulderownia VOLT w Łodzi  – gdzie dokładnie możesz nas znaleźć?

  Centrum wspinaczkowe VOLT w Łodzi, gdzie spotkasz wielu doświadczonych trenerów wspinaczki sportowej, którzy zarażają entuzjazmem do tego sportu, zostało zlokalizowane w centrum Polski. Boulderownia VOLT w Łodzi mieści się przy ul. Siedleckiej 3a. Niedaleko parku Podolskiego oraz ulic płk. Jana Kilińskiego i gen. Jarosława Dąbrowskiego

  Nasza ścianka wspinaczkowa jest do dyspozycji klientów od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 23:00 oraz w soboty i niedziele od 9:00 do 22:00.

  Ścianki wspinaczkowe boulderownia VOLT w Łodzi – czym jest bouldering?

  Najlepsza boulderownia w Łodzi do właśnie VOLT. Bouldering, po polsku zapisywany także: buldering, to forma wspinaczki sportowej polegająca na pokonywaniu ściany do wysokości 4,5 metra bez asekuracji w postaci liny, ale z zabezpieczeniem materaców, którymi wyłożona jest podłoga w pobliżu ściany. Buldering stał się wyjątkowo popularny od momentu debiutu na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio w 2020 roku.

  Ścianka wspinaczkowa łódzkie – dla kogo?

  Bouldering w Łodzi przyciąga zarówno najmłodszych, którzy odkrywają radość i wyzwania wspinaczki, jak i dorosłych, którzy szukają aktywnego sposobu na spędzenie czasu wolnego. Wyszukiwana przez wielu fraza ‘Bouldering Łódź” czy też „Wspinaczka Łódź” to coś więcej niż sport, to również świetny sposób na poprawę kondycji fizycznej, koordynacji oraz umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach i podejmowaniu decyzji.

  Poznaj naszą ofertę

  Wspinanie w naszym centrum wspinaczkowym Boulderownia VOLT Łódź odbywa się jako:

  • zajęcia indywidualne, 
  • zajęcia grupowe,
  • zajęcia dla firm, 
  • zajęcia dla szkół

  Wspinaczka dla dzieci w VOLT Łódź – zajęcia z instruktorem

  W naszym centrum wspinaczkowym dostępna jest również oferta zajęć wspinaczkowych dla dzieci. Najmłodsi uczestnicy za zgodą rodziców i pod opieką instruktora mogą rozwijać swoją sprawność fizyczną w naszym centrum wspinaczkowym. 

  W VOLT Boulderownia Łódź znajdziesz najlepsze ścianki wspinaczkowe w najniższej cenie. Odwiedź nas już dziś i przekonaj się, jak ekscytująca i satysfakcjonująca może być wspinaczka sportowa!

  volt volt volt 

  volt volt volt 

  volt volt volt 

  boulderownia 

  boulderownia 

  boulderownia 

  voltboulderownia

  © 2024 Boulder Projekt sp. z o.o.

  Design by DOGZ.design