Zajęcia wspinaczkowe dla zaawansowanych

Jesteś już zaawansowanym wspinaczem? Szukasz zajęć, na których mógłbyś doskonalić swoje umiejętności? Zajęcia wspinaczkowe dla zaawansowanych w VOLT Boulderownia to miejsce właśnie dla Ciebie! Przyjdź do nas i przekonaj się sam!

Trening wspinaczkowy dla zaawansowanych – poznaj nas bliżej

Doskonale wyposażona przestrzeń, ponad 100 boulderów, pyszna kawa i wspaniali ludzie – właśnie tak można opisać VOLT Boulderownie. Odkryj nasza wyjątkową przestrzeń w sercu miasta i zostań z nami na dłużej!

Wyróżniamy się na tle innych boulderowni. Nasze ściany wspinaczkowe są efektem głębokiej pasji oraz zaangażowania w rozwój tego miejsca… Chcesz wspinać się w przyjaznej atmosferze wśród ludzi kochających to co Ty? Zapraszamy już dziś!

Doskonal swoje umiejętności i poznaj nowych ludzi w VOLT Boulderownia!

Szukasz miejsca, gdzie możesz rozwijać swoje wspinaczkowe pasje, w klimatycznym otoczeniu wśród wyjątkowych, motywujących i wspierających ludzi? Trening wspinaczkowy dla zaawansowanych w VOLT Boulderownia to idealna propozycja dla Ciebie! 

Nasi wykwalifikowani instruktorzy podzielą się z Tobą swoim bogatym doświadczeniem i udzielą Ci cennych wskazówek dotyczących technik wspinaczki. Dzięki ich wsparciu będziesz mógł obserwować swoje postępy i osiągać coraz wyższe cele. Nic tak nie cieszy jak widoczny progres.

Wspinaczka to nie tylko sport, to także świetny sposób na nawiązywanie nowych znajomości! Podczas zajęć dla zaawansowanych poznasz innych miłośników wspinaczki, z którymi będziesz mógł dzielić się swoją pasją, motywować się nawzajem i wspólnie pokonywać coraz trudniejsze wyzwania. W VOLT Boulderownia panuje przyjazna i kameralna atmosfera, która sprzyja nawiązywaniu trwałych relacji.

Trening wspinaczkowy dla zaawansowanych to:

  • doskonalenie technik wspinaczki
  • widoczny progres i osiąganie coraz wyższych celów,
  • możliwość poznania nowych ludzi i nawiązania trwałych relacji,
  • świetna zabawa i wyjątkowa atmosfera.

Przyjedź do VOLT Boulderownia i poznaj nas bliżej! Nasze lokalizacje:

Zajęcia grupowe

Pomagamy w zorganizowaniu grupy lub znalezieniu miejsca w już istniejącej sekcji.

Zajęcia dla firm

Oferujemy zajęcia w ramach wyjścia integracyjnego lub regularne treningi firmowe. Oferta dostępna po kontakcie mailowym

Zajęcia dla szkół

W ramach wyjścia klasowego lub regularne zajęcia wf prowadzone są przez naszych instruktorów. W celu poznania oferty prosimy o kontakt

Zajęcia indywidualne

Jeśli szukacie instruktora, znajdziemy go dla Was wśród najlepszych i najbardziej doświadczonych instruktorów w Warszawie!

Wspinaczka - więcej niż sport!

Wspinaczka to nie tylko świetny sposób na spędzenie wolnego czasu i poprawę formy fizycznej. To również szereg korzyści dla Twojego zdrowia i umysłu:

  • Rozwój koordynacji ruchowej i motoryki: Wspinaczka angażuje wszystkie partie mięśni, poprawiając ich siłę, wytrzymałość i elastyczność. Jednocześnie wzmacnia motorykę małą i dużą, co przekłada się na lepszą zręczność i koordynację ruchową w codziennym życiu.
  • Kreatywność i logiczne myślenie: Wspinaczka to nie tylko siła fizyczna, ale również wyzwanie umysłowe. Poszukiwanie optymalnych tras i rozwiązywanie problemów na ścianie pobudza kreatywność i rozwija zdolność logicznego myślenia.
  • Odporność na stres: Wspinaczka to świetny sposób na odstresowanie i pozbycie się codziennych napięć. Koncentracja na pokonywaniu kolejnych problemów pozwala zapomnieć o codziennych zmartwieniach pozwala uwolnić endorfiny.
  • Zdrowie fizyczne i psychiczne: Regularna wspinaczka wzmacnia mięśnie i stawy, koordynację, poprawia kondycję oraz wydolność organizmu. Dodatkowo, wpływa pozytywnie na samopoczucie, redukuje stres i zwiększa pewność siebie.
Zarezerwuj termin
Co zabrać na ściankę wspinaczkową

Szatnie

Obiekt wyposażony jest w szatnie, prysznice i strefę do odpoczynku

Parking

Przy hali znajdują się miejsca do parkowania

Instruktorzy

Zajęcia z instruktorem możliwe są po wcześniejszym uzgodnieniu

Catering

Na ścianie można zakupić napoje i przekąski

volt volt volt 

volt volt volt 

volt volt volt 

boulderownia 

boulderownia 

boulderownia 

voltboulderownia